windows fotoğraf görüntüleyici Hakkında Şu Anda Ne Yapabilirsiniz?

Windows 8 ve 10: Windows 7 Basic Temasını Kullanmak

Intel Core i3 işlemciler, her “i” nesli için Core serisinin başladığı yerdir. Daha sonra fotoğraf hakkında fikrinizi değiştirirseniz diye kurtarmak için 30 gün o albümde bekletiliyor. LINE/Kik/Viber/WeChat uygulamasını da kullanıyorsanız, iCareFone for WhatsApp Transfer size çok yardımcı olabilir. Devre Dışı Bırakılmış iPhone’un Kilidini Açın, Ekran Şifresini Kaldırın, Apple Kimliğini Kaldırın ve ScreenTime’ı Kaldırın. Bu klasörü Dosya Gezgini’nde görebilirsiniz, ancak buradan silmeye çalışmamalısınız. Video ve fotoğraf gizleme konusunda hangi seçeneklere sahip olduğunuzu birlikte görelim. Ayarlar, birden çok kullanıcı profili ve kayıt veritabanı dizinine dağıtılır. İşte Linux’ta kullanılacak en iyi 5 Grub2 bootloader teması.

windows fotoğraf görüntüleyici'u Geliştirmenin 10 Trend Yolu

Microsoft Hesabı Nasıl Kapatılır?

Her ikisi de çok benzer, ancak 8GadgetPack daha yaygın olarak öneriliyor gibi görünüyor ve daha fazla gadget içeriyor. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz. Yeni oyun resimleri galerimiz Shot with GeForce’da oyuncu topluluğumuz en iyi Ansel fotoğraflarını sergiliyor. Bundan sonra internet veya WiFi olmayan bir yerde olsanız bile indirdiğiniz Spotify şarkılarını telefonunuzda çevrimdışı olarak çalabilirsiniz. Önyüklenebilir medyayı oluşturduktan sonra, USB sürücüsünü bilgisayarınıza bağlayın ve temiz bir Windows 10 kurulumu gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin. Ama daha sonra kaldırıldılar. İlk dört seçenekten birinin üzerine geldiğinizde bir sayfa numarası galerisi görünür. EzyZip, arşiv dosyalarını değiştirmek için ücretsiz bir dosya sıkıştırma aracıdır.

Artık Hayallerinizdeki windows fotoğraf görüntüleyici Sahip Olabilirsiniz – Hayal Ettiğinizden Daha Ucuz/Hızlı

Steam’in Çevrimiçi Olmaması Nasıl Onarılır?

Telesekreter, numaranızda bulunan tüm haber bültenlerini listeleyecek ve günlük maliyetlerini gösterecektir. Exe” nin tüm örneklerini gösterdi. Eğer siz de Instagram’a reklam vermeyi düşünüyorsanız ya da nasıl yapıldığını merak ediyorsanız detaylar için okumaya devam edebilirsiniz. Ancak bu tür eylemlerle, kaybolmadan önce tüm ayarlarınızdan emin olun. Oyun bilgisayarı için bir https://tr.robohandus.com/63-how-to-make-windows-photo-viewer-your-default-image-viewer-on-windows-10 işlemci istiyorsanız ve kısıtlı bir bütçeniz varsa Intel Core i5 11400F işlemciyi düşünün. Gitmeniz gereken seçenekler Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ana ekran düzenini sıfırla, olacak. Bir yedeğe sağ tıklayın. 0 support in BIOS, olarak değiştir Auto veya Disabled. Bu seçenekler içinde sayfanın üst, altı gibi alternatifler yer alır. 1’i Programsız Etkinleştirme. Premium Spotify hesabına ihtiyacı var.

windows fotoğraf görüntüleyici Tek Bir Kolay Derste Nasıl Geliştirdim

Resimler

Yürütülebilir yüklemeyi önceki bölüme bağlı proje ana sayfasından indirin ve çalıştırın. Makale Başlıkları Ethereum’da Son DurumAVAX’da Son DurumRipple’da Son Durum Ethereum, blok zinciri teknolojisini benimseyen ve kullanımını çok çeşitli uygulamalara genişleten dijital bir platformdur. Bu işlemi menüden yapabileceğiniz gibi en pratiği kısayol tuşu ile yapmaktır. Discord sunucusunda kullanıcılarla eğlenceli vakitler geçireceğiniz bot, içerisinde onlarca oyuna sahip. Örneğin, Active GIF Creator gibi bir program, fotoğraflardan ve resimlerden GIF animasyonları yapmanıza yardımcı olacaktır yardımcı programı yerel bilgisayar. Ballmer olsa bu proje devam ederdi. Kötü haber şu ki, Görev Yöneticisi her zaman tam olarak hangi alt hizmetin soruna neden olduğunu bildirmez. Bu yaklaşım büyük ve bitişik dosyalar için mantıksal bloklardan fiziksel bloklara geçerken verimli haritalandırma yapar. Başlat menüsünde veya görev çubuğu arama kutusuna Ekran klavyesini yazın ve yerleşik ekran klavyesini Windows 10’da açmak için Enter tuşuna basın. Aybükeeee from Redmi Note 8 Pro.

windows fotoğraf görüntüleyici için Kaynaklara Sahip Olmanız Gerekir

YouTube’da karanlık mod nasıl etkinleştirilir?

26 Aralık 2016 uzmanim. Ve bunların hiçbirinin tüketiciye herhangi bir şekilde faydası olmadığına dikkat çekmek. 0,– HDMI, DVI, RJ45, VGA, PS/2, jack– Windows 7 Home Premuim. Bu hizmet, Rusça da dahil olmak üzere birçok dilde çalışma yeteneği ile ayırt edilir. Kurulum tamamlandıktan sonra, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç Masaüstü Aracı içeren küçük bir kutu otomatik olarak gösterilecektir. Standart bir ABD klavyesi üzerinde bir anahtar paylaşır QWERTY tuş dizisinin sonunda boru / dikey çubuk Shift +. Şimdi size ücretsiz suluboya Photoshop fırçalarının bir listesi hazır. Windows Vista günlerinden Kenar Çubuğunu hala hatırlıyorsanız ve onu geri getirmek istiyorsanız, iyi haberlerimiz var Windows 10 için Kenar Çubuğunu indirebilir ve işletim sisteminin önceki sürümlerinde olduğu gibi tamamen aynı kenar çubuğuna sahip olabilirsiniz. BAĞLI MENKUL KIYMETLER DEĞER DÜŞÜKLÜĞÜ KARŞILIĞI. Kullanıcılarınızın ışıkları açık tutmaya yetecek kadar özen gösterdiğinde, uzun süredir devam eden bir projeyi sürdürmek ve güncellemek çok daha kolaydır. Sohbete gidelim ve “Sohbetin yedek kopyasını” bölümüne bakınız 3. Microsoft ayrıca Sysinternals serisinin bir parçası olarak süreçlerle çalışmak için mükemmel bir gelişmiş araç sağlar. Yükleyebileceğimiz ve tamamen ücretsiz kullanabileceğimiz işlevler ve özelliklerle dolu bir menü. Com/in/gulcanogundur/. Bu parametreler gelecekte değiştirilebilir. Sonuncusu, belgenin sayfalarının hangi sayfadan numaralandırılacağını belirtmeniz gereken “Sayfa numaralandırma” sütununa gider. Fena değil ama tüm satıcıların güvenilir olduğunu söyleyemem. Patreon’un büyük bir bileşeni ödül sistemidir. Bilgisayar açılmıyoki.

Zombiler Size windows fotoğraf görüntüleyici Hakkında Ne Öğretebilir?

Procon1337

Windows 7 indirme işlemini yasal olarak yapmanın en kolay yolu Microsoft’un sitesini kullanmak. Bu nedenle teknolojik gelişmelerin çoğu önce televizyonlar için yapılıyor. Bu nedenle, yalnızca bir çözüm kaldı gadget’ın önceki sahibini veya iPhone’u kurmanıza yardımcı olan arkadaşı bulmak. Zarif avrupa resim çerçevesi. Altta H265 ve H264 video formatı ile kaydedilmiş videodan elde edilmiş görüntüye bakacak olursak, aynı görüntü kalitesinde H265 video formatının bitrate ve dosya boyutunun H264’ün yarısı kadar olduğu görebiliriz. Üst ve alt kenarlıklar 1½ nk oranında düz çizgi şeklinde olmalıdır. En büyük farklılıklardan biri elbette coğrafi alandır. Olay Görüntüleyicisi’ni çift tıklatın. Katkıda Bulunmak İçin: NFe5N Videodaki Sitenin Linki: İntizam: http. Basın F2 ilk seçilen hücreyi düzenlemek için. Bir dosyayı açmak için eylemlerin sırası. Linux tabanında çalıştığı için Windows’dan daha farklı bir yapıya sahiptir. Intel ve AMD bu pazarda neredeyse tek başlarınalar. Word belgenize gerçek bir içindekiler tablosu eklemek için yanıp sönen imlecinizi belgenizde uygun bir konuma getirin. Bu hatayı flash bellekte alıyordum. Örneğin, kullandıysanız /dev/sda1 yukarıda, kullan /dev/sda buraya. Bu, oyun geliştiricisinin HDR desteğini etkinleştirmesini gerektirir. Ancak, bunlar bazen biraz sinir bozucu veya erişilemez olabilir, bu yüzden başka bir çözüm öneriyoruz. Bu eğitimin ikinci bölümünde açıklanan her şeyi bulacaksınız. Bu yol tarifleri, iOS 13 veya iPadOS 13 veya üstünü kullanan cihazlarla çalışır. Bu kanala aboneliğiniz, seçiminizi onayladıktan hemen sonra sona erecektir. Pek çok insan hem Windows’a hem de Mac bilgisayarlara sahip. Bunların yanı sıra sunucudaki insanlara seviye sistemi vermenize, çeşitli mini oyunlara ve bir ekonomi sistemine sahip. Örneğin, telefonunuzun dilini İspanyolca olarak değiştirirseniz WhatsApp da otomatik olarak İspanyolca olacaktır. Bununla birlikte, gerçek süreç genellikle sorunları beraberinde getirir: işlemciyi %100 yükleyebilir ve buna bağlı olarak bilgisayarda korkunç bir yavaşlamaya neden olabilir. Ile ilgili sorunlarınız varsa Chrome’u yükleme bilgisayarınızda, Chrome’u çevrimdışı indirmek ve yüklemek için aşağıdaki alternatif bağlantıları kullanabilirsiniz.

windows fotoğraf görüntüleyici İşinizde Etki Yaratmak Zorundadır

Normal Fiyatı 17 TL Olan The Fall, Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Bu, sizi şu anda bağlı olduğunuz ağı göreceğiniz mevcut internet bağlantı seçeneklerinize götürecektir. Şimdi, bu gelmez ille Bu sitelerdeki tüm GIF iyi görünüyorsun anlamına gelir. Ext4 modern bir sürümdür, ancak onlarca yıllık teknolojinin bir güncellemesidir. Nereye giderseniz gidin, internet bağlantınız olmasa bile telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan dokümanlarınıza erişebilir, doküman oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. CS adıyla çıkan son sürüm 1. Yerinde yükseltme yapamıyorsanız, dosyaları ve ayarları aktarabilirsiniz. Microsoft Windows 7 Starter Service Pack 0 veya üstü. Windows 7’yi Windows 10’a Yükseltme Uyarısı. Ek olarak, bu yapılandırma, açık sayfaların standart bir yatay görünümde buruşması durumundan ziyade kullanımını ve hızlı başlatma panelini kolaylaştırır. Profil resminin yanında yer alan durum ikonları şöyle. En popüler yükleyicilerden biri olan Anaconda , yükleme işlemini basitleştirmek için Red Hat Enterprise Linux , Fedora Fedora Media Writer kullanan ve diğer dağıtımlar tarafından kullanılır. Ms Winword ile Metin Yazarken Aşagıdaki Doğru Yazım Tekniklerine Dikkat Etmek Gerekir. Com Hizmetleri ve pazarlama bilgileri, yeni ürün ve hizmet duyurularının yanı sıra özel teklifler, etkinlikler ve haber bültenleri. Verilerinizin ortalamasını ve standart sapmasını hesaplamak için ORTALAMA ve STDSAPMA. Bu yazımızda Microsoft Defender’ı daha yakından inceleyerek bu sorunun cevabını öğrenmeye çalışalım. YouTube uygulamasında oynatılan bir videonun altında, video ve kanalın kendisi hakkında kanal adı da dahil olmak üzere alakalı bilgiler bulunur.

Android Oyunları

İşlevsel ve yararlı bir bot müq. GIF, hareketli görüntüler oluşturma yeteneği nedeniyle İnternet’teki en popüler dosya türüdür. If you are on an UEFI based machine, make sure you add the below 2 steps as well before you re install GRUB2 using “grub2 install” command. Resmi bir “Nasıl Yapılır” önerisi vermemiz çoğu zaman değildir, ancak bu bizim en sevdiğimiz ürün ve kendimizi kullandığımız bir şey. Kablo TV hizmetine abone olmadan önünüzde bir televizyon seti yoksa, farklı mecralardan gelen haberlerin tamamını görmenin zor olacağını ilk başta düşünmüş olabilirsiniz. İyi bir monitörün tepki süresi ne kadar olmalıdır. Kulağa tehlikeli geliyor değil mi. Bölüm 1: Playlist’i Premium ile PC ve Mac’te Spotify’dan indirinBölüm 2: Albümü Spotify’dan Premium ile Bilgisayara İndirinBölüm 3: Podcast’i Spotify’dan Bilgisayara Ücretsiz/Premium Hesapla İndirinBölüm 4: Premium Olmadan Spotify Bilgisayarından Müzik İndirin En İyi ve Ücretsiz. Bu durumda, tarama sırasında kalıcı olarak kurulan antivirüsün devre dışı bırakılması önerilir. IPad kullanıcıları dilerlerse cihazlarının ekranlarında yer alan simgelerin boyutlarını kendi göz zevklerine veya tercihlerine göre pratik bir şekilde değiştirebiliyor. Wi Fi araması iPhone Wi Fi arama için ayarlanmıştır. Herşeyiyle Yeni Apple TV / Apple TV 4 İnceleme. Bu arada, panellerin yardımıyla sembollerin yardımıyla “Word” e nasıl bir kene ekleneceği ile ilgili talimatlara doğrudan geçiyoruz. Yine de iTunes’u Mac’te güvenle buradan kaldırabilirsiniz. Classic Shell ve diğer alternatif programlar hakkında bilgi almak için Windows 8 için Başlat Menüsü Programları isimli yazımıza bakmanızı öneriyoruz. Her ne kadar Siri’nin yeteri kadar akıllı olmadığından dem vursak da zaman zaman oldukça faydalı olabiliyor. Bir rengin saflığını ve gücünü ayarlamaya doygunluk ayarı denir. Spotify’ın Premium üyeliğine abone olmanız yeterlidir ve her şey hazırdır. Belki de bu ve diğer işletim sistemi yönetim araçları hakkında daha fazla çalışmayı teşvik edecektir. Dünya Savaşında 3 farklı cephede savaşmıştır. Format atmayıp sadece yükseltme işlemiyle 64 bite yükseltemezsiniz. Görevi tamamlamak için, 10. Çalıştır penceresini Winkey + R kısayol tuşları ile de açabilirsiniz. Şifrenizi sıfırlamak için oturum açarken kullandığınız e posta adresinizi giriniz. Bios’daki bu seçenek, bilgisayarın internet üzerinden “boot” kontrolüne izin vermesine yarayan oldukça tehlikeli bir ayarı kapsıyor.

Popüler Makaleler

Örneğin, Ctrl + Alt + Yukarı Ok ekranınızı normal dikey dönüşüne döndürür, Ctrl + Alt + Sağ Ok ekranınızı 90 derece döndürür, Ctrl + Alt + Aşağı Ok onu ters çevirir 180 derece ve Ctrl + Alt + Sol Ok 270 derece döndürür. Ve elbetteki kaybetme olasılığı ise her zaman vardır. Son öğeye gitAlt + Ctrl + sağ ok. Böylece tüm mesajlar SMS aracılığıyla gönderilip alınıyor. Biri size çok imalı bir mesaj mı gönderdi. GIF ve PNG 8 görüntüleri için renk tablosunu özelleştirme. Numaranız 80°C’nin altındaysa sakinleşebilirsiniz. Fark göremeyeceksiniz. Geçiş süresi anlık olsa da, hareket için daha düşük “steps” miktarı beynimizin ek dengeleme yapmasını gerektirir ve bu da daha bulanık harekete yol açar. Dahil olmak üzere tüm göz atma geçmişini görüntüler. Compare intel core i3 vs i5 vs i7 processors which one should you buy. Ancak, Windows 7’de bu daha az hızlı bir şekilde yapılabilir istenen öğe varsayılan olarak normal Başlat menüsünde bulunur. Sadece bir istek “Hangi işlemci Intel i5 xxxx veya amd fx xx’den daha iyidir” gibi ve benzeri sorular yazmayın. İTunes yedekleme dizinini taşıdıktan sonra, iTunes asla daha akıllı olmayacak ancak iTunes verileri ikincil diskte sona erecek. Dönüştürülmüş bu dosyanıza daha kalıcı bir erişim istiyorsanız, dosyanızı doğrudan bilgisayarınıza indirmeyi de seçebilirsiniz. Cep Telefonu İncelemeleri, Bilişim ve Teknoloji Haberleri CHIP Online’da. Gibi farklı video formatlarından video tabanlı GIF oluşturmanıza izin verir, GIF’i normal düzenleme prosedürleriyle düzenlemenize olanak tanır Kırpma, döndürme, renk düzeltme, birleştirme ve yukarı / aşağı hızlandırma gibi, çarpıcı metin, altyazılar ve efektler ekleyerek GIF’leri düzenlemenize ve geliştirmenize de olanak tanır. 2 Tarayıcınızda bulunan uzantılar size sunulacak. Bu kısım yalnızca uygulamanız bir veya daha fazla özel URL şemasını destekliyorsa geçerli olur. Aydınlık veya sönmüş noktalarla temsil edilebilirler. Ne zaman açıksınız Windows terminali Öntanımlı kabuk olarak lansmanları PowerShell. Bulmak için gruplamaya gitmeniz ve istediğiniz kategoriyi seçmeniz gerekir sonsuzluk işareti için bunlar matematiksel operatörlerdir. Bu belirgin duraklama, bir şeyin yanlış olduğu anlamına gelmez. Telif Hakkı Tüm hakları saklıdır. Mikrofon Kullanımda Göstergesi Mikrofonunuzu kullanan bir uygulama olduğunda ekranınızın en üstünde turuncu bir gösterge görünür.

Ynt: Yeniden Grub2 Kurulumu

“Programlar” altında “Bir programı kaldır” seçeneğini tıklayın. UkeySoft iPhone Unlocker. Buna göre, bu durumda, oldukça basittir. Bunları Microsoft Office 2007’de düzenlemek basit ve açık kabul edilemez, bu nedenle sıradan kullanıcılar, özellikle de her gün Word’de çalışmayanlar, başka bir kaynaktan alınan bir belgedeki üstbilgileri ve altbilgileri nasıl düzenleyip kaldıracaklarını merak edebilir. Iso” uzantısına sahiptirler, ancak diğerleri mümkündür. Her zaman benim favori antivirüs programım. 9 mb, yani yer imlerim büyük ihtimal içerisinde. Mac Ayarları Menüsüne erişin. Program, sıfır gün saldırıları ve fidye yazılımları da dahil olmak üzere çok çeşitli tehditlere karşı gelişmiş koruma sağlıyor. Alternatif olarak ise gönüllüler tarafından geliştirilen Open Shell’i tercih edebilirsiniz. Karakterlere tıklayarak, bir tuş kombinasyonu kullanarak nasıl yeniden yapılabileceklerini görebilirsiniz. Arama Ctrl + F klavye kısayolu bu özellikler için. “Metin” grubunda “Nesne” yi seçin. Son birkaç yılda teknolojinin mobil bilgi işleme doğru ilerlediğini gördük. Techno Bot Olabilir İçinde Çook Özellik Olan Ve Hızla Gelişen Bir Bot. Ana ekranın alt ortasında bulunan ögesine basın. İşletim sistemini yeni bir aygıta kurmayı veya Windows 8. “Kaydet” düğmesini tıklayın.

Bizi Tavsiye

Videolarınızı ve müziklerinizi VLC Media Player gibi ücretsiz uygulamaları kullanarak da dönüştürebilirsiniz. Ancak belirtmemiz gerekiyor ki GeForce Experience ile oyun içerisinde yalnızca FPS kontrol yapabilirsiniz. Ancak bu süreç tamamen açık veya anlaşılır değildir. Fakat son bilgilere göre Microsoft bu kararı erteliyor. Yorum onaylandığında e mail ile bana haber ver. Sen bu siteye gidebilir Google Hesabınıza ve verilerine erişimi olan sitelerin ve uygulamaların adlarını bilmek istiyorsanız. Umarım yaratıcı anlayışına uygun ayna gösterir de imtahan sürecinde , YOLdaş olur sana and kolaylık olur. Para kutusu Akıllı yığınınızı nasıl özelleştirebilirsiniz. E Kartlarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize göndermek istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce web sitesi var. Çin’de yer alan büyük teknoloji üreticilerinden biri olan Huawei’nin geçtiğimiz haftalarda tanıtmış olduğu “Band 4” modelinin yeni versiyonunun sızıntıları ile. Cause : This error is encountered when website is stopped in IIS web server. Bootable seçili iken Enter basınız, bu işlem diskin başlatılabilir bootable olmasını sağlar. Bundan önce Alan Wake PlayStation platformlarında mevcut değildi. Yükleyiciyi açın ve seçin Yüklemek. Ağ Adaptörü özelliklerine sağ tıklayın ve ardından Özellikler’i tıklatın. Ardından “düğmesine basın Değiştirmek”. Kurtulduğunuz işletim sisteminin hangi sürümünün ve sahip olduğunuz cihazın hangi sürümüne bakılmaksızın, aynı yardımcı programlara ihtiyacımız olacak. İmleci sayfanın sonuna getirin ve yukarıdaki adımı tekrarlayın.

Bu görüntünün telif hakkı lisansı vardır ve ticari kullanıma açıktır Premium plana yükseltin ve lisans yetkilendirmesi alın Hemen Yükselt

Dxtory, içerisinde yer alan FPS sayacını özelleştirmek için de bazı opsiyonlar vadediyor. Bazen, BMP ve PNG gibi formatların sunabileceği daha iyi görüntü kalitesine ihtiyacınız olacak. Müzik botunu değiştirmek, bot sınırlamalarından kaynaklanan gecikme sorunlarının üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Hazırladığımız Power point sunusuna açılışına şifre hangi menüden verilir. Scan your papers and convert them into PDF files with just few taps. Bunun nedeni, yalnızca çevrimiçi olan Word arayüzü olmasıdır. Yeni bir PC istiyorsanız ve ayrıca Windows 7 istiyorsanız, muhtemelen alabilirsiniz. Kaynak veriler, Flash Fill’in değerler oluşturmak için kullanacağı deseni içeren verilerdir. Bu durumda ne yapacağız. Bu sütunu genişletmek için Başlat menüsünün sol üstündeki düğmeyi tıklayın. Ben bunlarla mı uğraşacağım diyenler için de işlemcilerin listelendiği websiteleri bulunuyor. 21 Aralık 2021, 16:47.

Xpadder vs Pinnacle Game Profiler PGP

Bir videoyu yeni bir dosya biçimine dönüştürmek istediğinizde çevrimiçi dönüştürücüleri kullanmak güvenlidir. Com ile senkronize etmek istediğiniz takvim adının yanında görünen ve öğeyi seçin Takvim ayarları. İlk olarak, sanal makineyi oluşturabilmek için VirtualBox ekibinize önceden yüklemeniz gerekecek. Çok düşükse, oyunun zarar görür. Bu, farklı kullanıcıların başka bir kullanıcı tarafından takip edilmesiyle meydana geldi, bu nedenle, belirli bir kullanıcı A kullanıcıB dizisi ile sınırlı olmayan, sistem genelinde bir sorun gibi görünüyor. E posta hesabınız yayınlanmayacak. Programlar, bazı DLL gibi dosyalarda bulunan bilgilere ulaşmak istediğinde, Program Files klasörüne bakar. Windows Kurulumu’nda, Sonraki buton. BFD algılama Şekil 14: BFD dual active detection DAD port , bir routing port olmalıdır.